bylinné nahrievacie vankúše

15,00 €
S DPH 5 dní

= bylinný termofor = suché teplo - uvoľňuje bolesti chrbta, krčnej chrbtice, svalov a kĺbov na rukách a nohách, pomáha pri prechladnutí a chrípke, tlmí menštruačné bolesti

vôňa
Množstvo
produkt je na sklade

 

 

 

Ako sa bylinný termofor používa

Bylinný termofor vložte do mikrovlnej rúry. Výkon nastavte na 500 W a po dobu 2 - 3 minút nahrejte. Ak chcete vyššiu teplotu, tak zohrievajte dlhšiu dobu, najviac však 5 minút. Termofor je pripravený k použitiu. Za niekoľko minút pocítite prvé účinky.

Trápi vás bolesť krčnej chrbtice

Priložte vankúš najlepšie cez ručník od ľavého ramena k pravému tak, aby dolný okraj prekrýval výstupný stavec, ktorý vyčnieva na zadnej strane krku.

Pri bolesti chrbta v oblasti medzi lopatkami

Priložte vankúš pozdĺž od krížovej kosti ku krku.

Pri bolesti krížov

Vankúš prikladajte na túto časť.

Po priložení cítite príjemné teplo, ktoré postupne zvyšuje svoju teplotu. Vankúš teraz intenzívne hreje, pričom dochádza k postupnému znižovaniu napätia svalov. Počas vyhrievania pocítite uvoľnenie a úľavu. Do vzduchu sa uvoľňuje vôňa, ktorej je vankúš, ktorá osviežuje a navodzuje príjemný pocit. Vankúš nechajte pôsobiť 10 - 20 minút. Teraz sú vaše svaly výrazne uvoľnenejšie, bolesť ustupuje a príjemný pocit zostáva.

Prečo je bylinný termofor tak účinný?

Zásadnou prednosťou je univerzálne použitie na rôzne časti tela. Najčastejšie krčnej, bedrovej a hrudnej chrbtice (kombinácia), ramená, kolená a pod. Veľkosť 18 x 70 cm je dôkladne premyslená a prepočítaná tak, aby vždy dostatočne vyhovovala. Hmotnosť jeden kilogram zaisťuje stabilitu napr. pri sedení. Príjemný materiál na ohmatanie a skvelá vôňa pôsobí báječne i na ďalšie zmysly. Rýchle zahriatie a dlhé predávanie tepla charakterizuje presne tento výrobok.

 Bylinným termoforom získate pomôcku pre každodenné použitie. Termofor môžete aplikovať viac ako 700 krát, čo je v prepočte približne menej ako 0,02 eur na jednu aplikáciu.

 

3001

Prevziať

bylinné nahrievacie vankúše

návod na použitie

Prevziať (509.64k)